×

Motoryzacja

Motoryzacja stanowi drugi co do wielkości sektor przemysłowy w Polsce. Na terenie naszego kraju znajdują się fabryki produkujące zarówno samochodowy osobowe oraz lekkie dostawcze, autobusy i ciężarówki, ale przede wszystkim tysiące zakładów niezależnych producentów części.

Struktura i dynamika branży wymusza na firmach ciągłe doskonalenie, inwestycje i dostosowanie się do trendów panujących na rynku. Znając specyfikę przemysłu motoryzacyjnego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi skrojone na miarę indywidualnych potrzeb, zachowując przy tym ich najwyższą jakość.

Oferujemy doradztwo transakcyjne w procesie sprzedaży przedsiębiorstwa bądź nabycia podmiotu zewnętrznego. Na zlecenie naszych Klientów poszukujemy partnerów strategicznych i finansowych.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem polityki zabezpieczeń. Proponowane rozwiązania obejmują kontrolę rozrachunków w obcej walucie oraz nabywanie instrumentów finansowych, które ograniczają ekspozycję na ryzyko walutowe.

Świadczymy usługi wyceny wartości niematerialnych i prawnych, takich jak opracowane technologie, patenty czy wynalazki. Dzięki sporządzanym przez nas wycenom, właściciel otrzymuje informację o rynkowej wartości posiadanych własności intelektualnych.


Do usług świadczonych na rzecz przedsiębiorstw produkcyjnych zaliczamy m.in.:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami