×

Pozyskiwanie finansowania

Obligacje

Zajmujemy się organizacją emisji obligacji na rynku publicznym (Catalyst) oraz niepublicznym. Przeprowadzamy analizy możliwości emisji i przygotowujemy strukturyzację emisji, a także zapewniamy przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów.

Fundusze VC/PE

Zajmujemy się pozyskiwaniem finansowania dla projektów inwestycyjnych. Dzięki współpracy z inwestorami stowarzyszonymi w PSIK oraz EVCA posiadamy szeroką bazę instytucji którym oferujemy memorandum informacyjne naszych Klientów.

Doświadczenie w negocjacjach z inwestorami finansowymi i branżowymi pozwala nam efektywnie znajdować finansowanie dla realizacji Państwa celów biznesowych. Nasze projekty zaczynają się od kilku mln PLN i nie ograniczamy się do poszczególnych branż.

Specjalizujemy się również w pozyskiwaniu finansowania na rozwój firm typu start-up. Oferujemy elastyczne podejście do naszego wynagrodzenia, również w formie akcji i udziałów.

Project Finance

Dla projektów infrastrukturalnych i komunalnych realizujemy finansowanie typu Project Finance. Posiadamy doświadczenie w organizacji finansowania udziałowego i dłużnego dla przedsięwzięć realizowanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami