×

Nasze wartości

Jesteśmy niezależną, polską firmą doradztwa finansowego i transakcyjnego małych i średnich przedsiębiorstw, szczególnie rodzinnych. Wyróżniamy się unikalnym połączeniem wyjątkowej komunikacji, partnerskiego podejścia i dużej skuteczności.


Odpowiedzialnie prowadzimy działalność, aby zapewnić równowagę pomiędzy możliwie wysoką rentownością i długookresowym wzrostem firmy z korzyścią dla Właścicieli, wypełniając nasze zobowiązania wobec społeczeństwa.

Jako firma doradcza czujemy się zobowiązani do tego, aby tworzyć rozwiązania odpowiedzialne, z poszanowaniem wszystkich interesariuszy. Chociaż naszym celem jest wzrost wartości naszych Klientów, to jednak nasze działania mają także inicjować zrównoważony rozwój wszystkich zainteresowanych.

Blackpartners jest otwarte na uczestnictwo i członkostwo w organizacjach działających na rzecz realizacji celów społecznych oraz rozwijających zasady CSR.


 1. Odpowiedzialność

  Jako Współpracownicy jesteśmy odpowiedzialni za siebie i firmę. Jako firma jesteśmy odpowiedzialni za naszych Klientów.

 2. Profesjonalizm

  Do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zachowaniem najwyższych standardów.

 3. Wolność

  Jesteśmy niezależną firmą doradczą, co pozwala nam zachować wolność. Wolność pozwala nam kształtować nasz rozwój.

 4. Zaufanie

  Codzienną pracą budujemy i wzmacniamy zaufanie, jakim darzą nas Klienci powierzając nam swoje firmy. Szansa na wzajemność jest wszędzie.

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami