×

Filozofia pracy

Blackpartners powstało dzięki współpracy grupy profesjonalistów z doświadczeniem na polskim i europejskim rynku kapitałowym. Partnerzy Blackpartners pracowali dla największych światowych korporacji oraz cenionych firm doradczych. Nabyte doświadczenie oraz przedsiębiorczość Partnerów zdecydowały o stworzeniu profesjonalnej grupy doradczej, której celem jest świadczenie usług w oparciu o najwyższe standardy w branży zgodnie z najlepszymi praktykami bankowości inwestycyjnej.

Blackpartners świadczy usługi doradztwa transakcyjnego i strategicznego dla średnich przedsiębiorstw polskich i europejskich. Doradzamy Zarządom i Właścicielom jak „zobaczyć niewidzialne i zrobić niemożliwe”. Specjalizujemy się w procesach fuzji i przejęć, a dzięki szerokim kontaktom w instytucjach rynku kapitałowego oferujemy dostęp do inwestorów we wszystkich branżach.

Dla małych przedsiębiorstw oferujemy usługi z zakresu pozyskiwania finansowania, tworzenia strategii, biznesplanów i zarządzania sprzedażą. Nasi konsultanci tworzą usługi „tailor made”, ponieważ wierzymy, że każdy Klient posiada własne potrzeby, którym musimy sprostać. Słyniemy z najwyższej jakości naszych usług, jednak dopasowujemy nasze wynagrodzenie do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Naszym celem jest wspieranie Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji, szczególnie w obszarach sprzedaży, finansów i strategii. Odpowiedzialnie prowadzimy działalność, aby zapewnić równowagę pomiędzy możliwie wysoką rentownością i długookresowym wzrostem firmy z korzyścią dla Właścicieli, wypełniając nasze zobowiązania wobec społeczeństwa.

Jako firma doradcza czujemy się zobowiązani do tego, aby tworzyć rozwiązania odpowiedzialne, z poszanowaniem wszystkich interesariuszy. Chociaż naszym celem jest wzrost wartości naszych Klientów to jednak nasze działania mają także inicjować zrównoważony rozwój wszystkich zainteresowanych.

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami