×

Firmy rodzinne

Firmy rodzinne to jeden z fundamentów naszej gospodarki i jednocześnie podmioty, które posiadają wartości i wymagania odmienne od międzynarodowych korporacji. Istotnym aspektem jest tutaj zarządzanie zespołem oraz sukcesja rodzinna, czyli proces polegający na transferze wiedzy i odpowiedzialności za biznes młodszemu pokoleniu.

Nasi Partnerzy pracowali dla wielu polskich firm rodzinnych oraz nielicznych międzynarodowych korporacji, które pozostają pod dominacją jednej rodziny. Wspieramy te przedsiębiorstwa w optymalizowaniu codziennych procesów biznesowych. Nasze działania pozwalają maksymalizować wartość spółek z korzyścią dla Właścicieli przy zachowaniu bezpieczeństwa dla następnych pokoleń.

Staramy się wspierać firmy rodzinne w podejmowaniu kluczowych decyzji odnośnie kierunków rozwoju. Odpowiedzialna zdefiniowana strategia pozwala na dynamicznych rozwój przedsiębiorstw, zarówno organicznie jak i poprzez fuzje i przejęcia.

Spółkom, których wielkość wymaga profesjonalnego zarządzania finansami, a które nie zatrudniają dyrektorów finansowych, oferujemy wsparcie w zarządzaniu płynnością, rentownością, czy pozyskiwaniu finansowania.

Dla Właścicieli, którzy zamiast przekazania biznesu decydują się na sprzedaż spółki oferujemy dokonanie wyceny, znalezienie odpowiedniego nabywcy oraz całościowy nadzór nad transakcją wspólnie z renomowaną kancelarią prawną.

Jak biznes, to rodzinny – Rzeczpospolita
Specyfika sprzedaży firmy rodzinnej – blog Blackpartners


W skład usług oferowanych firmom rodzinnym wchodzą m.in.:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami