×

Szybszy Rozwój

Firma doradcza Blackpartners, kancelaria Mrowiec&Fiałek oraz fundusz private equity Idea Box SA zapraszają Właścicieli oraz kadrę zarządzającą przedsiębiorstwami o przychodach powyżej 40 mln PLN, do malowniczego Dworu Oliwskiego w Gdańsku na spotkanie poświęcone finansowaniu rozwoju z funduszy private equity.

W kameralnej atmosferze porozmawiamy o tym, czym są fundusze private equity i jak wygląda współpraca z takim funduszem, jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie dodatkowych źródeł finansowania dla realizacji strategii przedsiębiorstwa oraz jak przebiega proces inwestycyjny. Do Państwa dyspozycji będą w tym dniu konsultanci z trzech największych z bogatą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, którzy chętnie wskażą odpowiednie rozwiązania, możliwe do zastosowania w Państwa firmach.Wszystko po to, by wskazać Państwu nowe ścieżki i możliwości rozwoju dla Państwa przedsiębiorstw.

Plan spotkania podzieliliśmy na 3 obszary: finansowy, prawny i strategiczny. W trakcie każdego z nich postaramy się odpowiedzieć na pytania szczególnie istotne dla osób podejmujących kluczowe decyzje w firmach.

Zapraszamy na www.szybszyrozwoj.pl

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami