×

Przewodnik po fuzjach i przejęciach

  • 3 grudnia 2015
  • Blackpartners
Udostępnij artykuł:

Fuzje i przejęcia (M&A) to coraz popularniejszy sposób na rozwój przedsiębiorstwa. Transakcje kapitałowe pozwalają uzyskać znaczną przewagę konkurencyjną i rozpocząć ekspansję na nowe obszary działalności. Jest to także jedna z najtrudniejszych decyzji finansowych i strategicznych, jaką musi podjąć właściciel przedsiębiorstwa. Determinuje ona nie tylko możliwości dalszego rozwoju, ale także przyszły kształt przedsiębiorstwa.

Poniższy przewodnik po fuzjach i przejęciach ma za zadanie przybliżyć Państwu proces kupna/sprzedaży firmy lub pozyskiwania inwestora. Został przygotowany w taki sposób, aby był łatwy do przyswojenia i jak najbardziej praktyczny. Mamy nadzieję, że dzięki temu działalność M&A nie będzie miała dla Państwa tajemnic i z powodzeniem będą Państwo zamykać transakcje biznesowe. Chcemy przybliżyć Państwu działalność M&A i pokazać, że dobrze zaplanowana i przeprowadzana transakcja daje możliwość wielokrotnego zwiększenia prowadzonego biznesu.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce poniższą publikację, zapraszamy do lektury i współpracy z Blackpartners. Wspólnie możemy osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty zwiększając wartość Państwa biznesu. Przewodnik do ściągnięcia tutaj.

Udostępnij artykuł:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami