×

II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych z udziałem Blackpartners

  • 3 grudnia 2015
  • Blackpartners
Udostępnij artykuł:

Już w najbliższy czwartek w Poznaniu rozpocznie się II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Blackpartners jest wyłącznym Partnerem panelu o finansowaniu firm rodzinnych.
Firmy rodzinne znajdziemy w każdym zakątku biznesowej mapy Polski. To zarówno duże korporacje o przychodach wyrażanych w setkach milionów, jak i małe zakłady rzemieślnicze prowadzone od pokoleń przez jedną Rodzinę. To firmy produkcyjne, budowlane, usługowe, handlowe, informatyczne, czy doradcze. Wszystkie łączą wspólne cechy, takie jak długofalowe podejście do prowadzonego biznesu, odpowiedzialność, indywidualizm, czy silne więzy wewnątrz firmy.

19 marca br. w poznańskim hotelu IBB Andersia odbędzie się II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych – wydarzenie, które docenia rolę firm rodzinnych w budowaniu naszej gospodarki i naszej przyszłości. Blackpartners jest partnerem panelu o finansowaniu działalności firm rodzinnych. Naszą obecność umocnimy również udziałem w panelu dyskusyjnym podczas pierwszego dnia Kongresu.

Zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie. Relację z tego wydarzenia będzie można również śledzić na naszej stronie internetowej www.blackpartners.pl, na naszym profilu Facebook oraz Twitterze

Udostępnij artykuł:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami