×

Dołączyliśmy do Fundacji Firm Rodzinnych

  • 3 grudnia 2015
  • Blackpartners
Udostępnij artykuł:

Blackpartners dołączyło do Fundacji Firm Rodzinnych i może z dumą używać „drzewka Firm Rodzinnych”. To kolejny etap w naszym rozwoju i chęci promowanie idei firm rodzinnych.

Firmy rodzinne znajdziemy w każdym zakątku biznesowej mapy Polski. To zarówno duże korporacje o przychodach wyrażanych w setkach milionów, jak i małe zakłady rzemieślnicze prowadzone od pokoleń przez jedną Rodzinę. To firmy produkcyjne, budowlane, usługowe, handlowe, informatyczne, czy tak jak nasza – doradcze. Jest nas w Polsce kilkaset tysięcy, dzięki czemu dajemy pracę ogromnej liczbie ludzi, a często decydujemy o stabilnym rozwoju naszej lokalnej społeczności. Wszystkich nas łączą wspólne cechy, takie jak długofalowe podejście
do prowadzonego biznesu, odpowiedzialność, indywidualizm, czy silne więzy wewnątrz firmy. Doceniają to zarówno klienci, pracownicy, jak i inni interesariusze. I z tego powinniśmy być dumni!

Blackpartners to również firma rodzinna. Członkowie Rodziny Lipińskich pracują w działach Fuzji i Przejęć, Wsparcia Sprzedaży, Marketingu czy Administracji. Na co dzień także mierzymy się z problemami, które stają przed wszystkimi firmami rodzinnymi. Dzięki temu możemy trochę lepiej doradzać innym „Rodzinnym”, doskonale rozumiejąc ich potrzeby. Pragniemy także, aby kolejne pokolenia przejmowały rodzinne tradycje.

Dołączając do Fundacji Firm Rodzinnych chcemy z dumą szerzyć ideę prowadzenia rodzinnego biznesu, sukcesji, ekspansji, a także sprzedaży firm rodzinnych. Mamy nadzieję, że członkostwo w Fundacji będzie dla nas motorem do działania. Służymy naszym wsparciem dla pozostałych „Rodzinnych” i zachęcamy do edukacji o firmach rodzinnych. I od dzisiaj w naszym biurze znajduje się szyld firmy rodzinnej wykonany przez kolejnego „rodzinnego” – firmę Gelg.

Więcej na stronie Fundacji Firm Rodzinnych.

Udostępnij artykuł:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami