×

Dołączyliśmy do British Polish Chamber of Commerce

Blackpartners British Polish Chamber of Commerce
  • 7 maja 2016
  • Blackpartners
Udostępnij artykuł:

Blackpartners powstało na bazie klasycznej i cenionej brytyjskiej bankowości inwestycyjnej. Takie cechy, jak jakość, profesjonalizm i wiedza, wyniesione ze współpracy z takimi firmami Barclays, HSBC czy Lloyds, z nutą klasycznej angielskiej elegancji, pozwalają nam dzisiaj pracować dla funduszy private equity z londyńskiego City, czy największych brytyjskich inwestorów w Polsce. Dbanie o nasze relacje z Wielką Brytanią oraz nasze korzenie, zaowocowało wstąpieniem do British Polish Chamber of Commerce. To największa organizacja która już od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej.

BPCC prowadzi bliską współpracę z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Polsce oraz Ambasadą R.P. w Londynie i jest aktywnym członkiem Rady Izb Brytyjskich w Europie (COBCOE) – sieci ponad 10000 firm w przeszło 30 krajach Europy.

Misją i głównym celem jest kojarzenie partnerów biznesowych poprzez działania promocyjno-marketingowe oraz organizację prestiżowych wydarzeń, sprzyjających zacieśnianiu więzi gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską i Wielką Brytanią.

Udostępnij artykuł:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami