×

Blackpartners doradzało przy sprzedaży Worwo Sp. z o.o. do Grupy Melitta

Blackpartners doradza przy sprzedaży udziałów w Worwo
  • 29 czerwca 2018
  • Blackpartners
Udostępnij artykuł:

Blackpartners doradzało Właścicielom Worwo Sp. z o.o w procesie sprzedaży 100% udziałów na rzecz WOLF PVG. Wchodzi ona w skład grupy kapitałowej Melitta, co powoduje, że firma WORWO staje się zarazem częścią niemieckiego koncernu. Integracja firm wiąże się z realizacją strategii dynamicznego rozwoju Grupy Melitta we Wschodniej Europie. Innowacyjne podejście do biznesu oraz cele strategiczne obu firm pozwolą osiągnąć synergię działań w zakresie dostarczania najlepszych produktów odpowiadających potrzebom polskiego konsumenta.

Firma WOLF PVG to znany producent wysokiej jakości wyrobów pod nazwą Swirl. Szeroki asortyment obejmuje worki i akcesoria do odkurzaczy, worki na śmieci oraz odkamieniacze. Produkty pod marką Swirl® można znaleźć w około 40 krajach w Europie i Azji.  Od 1982 roku marka należy do Grupy Melitta.

Blackpartners kompleksowo doradzało w transakcji, w tym odpowiadało za przygotowanie transakcji, negocjacje, oraz podpisanie dokumentacji transakcyjnej.

W skład zespołu Blackpartners weszli: Mikołaj Lipiński – partner odpowiedzialny za praktykę transakcyjną oraz Artur Stypulkowski – manager w dziale doradztwa transakcyjnego..

Udostępnij artykuł:

Dowiedz się, jak z naszą pomocą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.Skontaktuj się z nami